Toustovače Eta

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Materiál pečící plochy
nepřilnavý povrch 
nepřilnavý povrch 
nepřilnavý povrch 
antiadhezní úprava 
nepřilnavý povrch 
antiadhézní 
Termostat
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Vyměnitelné plotýnky
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Tvar toustů
trojúhelníkové 
trojúhelníkové 
trojúhelníkové 
trojúhelníkové 
trojúhelníkové 
čtvercové 
Příkon
900 W
700 W
750 W
750 W
750 W
700 W
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 29 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Dopřejte si kvalitu od známé české firmy ETA, která vytváří jedny z nejlepších kuchyňských spotřebičů na trhu, a užijte si každé ráno s toustem z jejich toustovače. Nebo máte raději vafle? Či si chcete udělat panini? Toustovače ETA se prodávají i v provedení tři v jednom, tedy jako klasický toustovač, vaflovač a gril. Snídani si tak můžete připravit přesně podle svého gusta a momentální chuti, aniž byste byli omezeni jen na obyčejné tousty. Ty zato můžete vyzkoušet jak ve slané tak sladké variantě. Toustovače od ETA jsou spolehlivé, výkonné a odolné, kromě toho „trpí“ dlouhověkostí.

Tousty z nich jsou rovnoměrně propečené a chutnají jednoduše perfektně. Je jedno, jestli máte zrovna chuť na roztékající se sýr, nutellové tousty, vafle s marmeládou a šlehačkou nebo opečený kousek masa či zapečenou mexickou tortillu, protože s toustovačem od ETA si toto všechno připravíte během chvilky. Určitě se ale zamyslete nad velikostí opékací plochy, protože na všechny tyto dobroty jistě nebudete dlouho sami.

Dětské pantofle od Coqui potěší každého prcka! Nabízíme řadu veselých a pestrobarevných motivů, které se budou klukům i holkám. Jako rodič budete mít navíc radost, že dětem dáváte obuv, která je vyrobená ze speciálního protiskluzového materiálu. CoquiAir i CoquiFlex jsou navíc materiály, které z naší obuvi dělají odolnou a trvanlivou záležitost. A až přijde doba, kdy bude potřeba zakoupit nový pár, pantofle nebudou směřovat do odpadkového koše, ale odevzdáte je na některém místě se zpětným odběrem, protože naše společnost míří ke 100% recyklovatelnosti našich produktů.

TOPlist
TOPlist