Toustovač 3v1

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Materiál pečící plochy
nepřilnavý povrch 
nepřilnavý povrch 
nepřilnavý povrch 
nepřilnavý povrch 
nepřilnavý povrch 
nepřilnavý povrch 
nepřilnavý povrch 
Termostat
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Vyměnitelné plotýnky
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
Tvar toustů
trojúhelníkové 
lastury 
trojúhelníkové 
trojúhelníkové 
trojúhelníkové 
trojúhelníkové 
trojúhelníkové 
Příkon
900 W
700 W
850 W
700 W
700 W
700 W
700 W
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 36 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Jak dobře zásobenou máte kuchyni? Máte v ní toustovač? Vaflovač? Gril? Pokud ano, tak jistě víte, kolik místa takové spotřebiče potřebují, aby se daly pohodlně používat. Nevěšte ale hlavu, ani nevyklízejte speciálně skříňku na takové přístroje, všechno totiž můžete scuknout do jednoho praktického modelu. Nebudete se tak muset ničeho z toho vzdávat, ale prostor v kuchyni se vám najednou zvětší, když si koupíte toustovač tři v jednom, který se jednoduše ovládá a snadno se s ním celkově manipuluje. Jedná se o toustovač, který si pořizujete rovnou se třemi různými nástavci, které můžete podle svého uvážení střídat a obměňovat.

Když třeba k snídani dostanete chuť na tousty, není problém je mít během pár chvil hotové na stole. Ke kávě si zase jako sladkou tečku udělejte sladké vafle s nutellou, šlehačkou a ovocem. K večeři si na toustovači 3v1 můžete připravit grilované masíčko nebo třeba opečenou zeleninu. Jak vidíte, toustovač 3v1 je opravdu praktický a efektivní, udělat si dobré jídlo vám už nebude zabírat skoro žádný čas.

Toustovač 3v1 u vás doma

Hyundai, ETA, Sencor, Tefal či Klarstein, to jsou známé firmy, které se věnují výrobě kvalitních kuchyňských spotřebičů a mezi jejichž výrobky najdete i toustovače 3v1. Ať už jej zakoupíte u kteréhokoliv z těchto odborníků na přípravu skvělého jídla, nemůžete šlápnout vedle a zajistíte si perfektní jídlo kdykoliv budete chtít. Všechny toustovače 3v1 mají společné, že jsou z nepřilnavého povrchu, aby se tousty i vafle nepřichytávaly a pláty se poté dobře omývaly.

Samozřejmostí je světelná indikace, která vám bliknutím oznámí, že už je toustovač dostatečně nahřátý a připravený k akci, a poté vám opět řekne, až bude jídlo uvnitř hotové. Připravit si plnohodnotnou snídani a to i v případě, že spěcháte, bude s toustovačem 3v1 opravdu jednoduché, tak ušetřete čas trávený v kuchyni a věnujte ho raději své rodině.

TOPlist
TOPlist